Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 33. a 34. epizóda

14. 09 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 33. a 34. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 33. a 34. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Na rozdiel od všetkých ostatných, Çağlu nevynímajúc, Ozana nečakaná oslava a jej dôvod vôbec nepotešia. Naopak, príšerne ho rozzúria!

Ozan (İlhan Şen) je zdrvený. Už vie, ako veľmi Esre (Burcu Özberk) krivdil. Ako veľmi jeho láska trpela, kým on nemal ani len najmenšie tušenie a zatrpknutý začal nový život, z ktorého úplne vytesnil ju i akúkoľvek spomienku na ňu... No už je príliš neskoro. Pre oboch. No možno ešte nie je neskoro pre Çağlu (Melisa Döngel), ktorá by zrejme neprežila, ak by sa zopakovala traumatizujúca situácia spred pár rokov – ak by ju nechal pred oltárom ďalší ženích. A tak Ozan, hoci ju nikdy nemiloval, nemiluje a milovať nebude, hoci všetko v ňom kričí „Nie!“, dodrží svoje slovo s Çağlou sa predsa len ožení... Od toho prekliateho dňa ubehol presne týždeň. Esra sa úplne ponorila do práce, na nič iné jej prakticky nezostáva čas ani energia. Ozan a Çağla aj po návrate z medových týždňov, ktoré s romantikou nemali absolútne nič spoločné, len a len na jej opakované naliehanie pokračujú v predstieraní, že sú spolu, šťastní a zamilovaní. Çınarovo (Burak Yörük) pozvanie, aby s ním odišla do Antalye, Esru zaskočí. Síce ho neprijme, no ani neodmietne. Vyžiada si čas na premyslenie... Zümrüt (Günay Karacaoğlu) a Menekşe (Zeynep Kankonde) sa opäť prakticky dennodenne o čomsi vadia, ako za starých dobrých čias. Zhodnú sa vlastne len na jedinej veci – ani jednej z nich sa vôbec, ale vôbec nepozdáva, že Elif (Ceren Koç) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) spolu trávia stále viac a viac času! Ozan sa pokúsi Esre všetko vysvetliť, no neúspešne. Namiesto pochopenia či rozhrešenia, v ktoré azda dúfal, sa dočká facky. A ešte akej! Hande (Nilgün Türksever) namiesto toho, aby dcére pomohla čeliť realite a vyrovnať sa s ňou, labilnou Çağlou bohorovne manipuluje... Musa (Mehmet Yılmaz) Ozanovi poriadne vyčistí žalúdok. Zaslúžene! Keď Arifovi (Murat Karasu) definitívne dôjde trpezlivosť a svoju arogantnú exmanželku prakticky vyhodí z domu, Hande sa psychicky zrúti...

Žiadne dôležité životné rozhodnutia by človek nemal robiť s horúcou hlavou. A rozhodovanie o tom, po koho boku chcete stráviť svoj život, vedľa koho sa ráno čo ráno prebúdzať, s kým si založiť rodinu a zostarnúť... Do tejto kategórie rozhodne spadá. Nanešťastie, keď Ozan Esre konečne povie všetko, čo má na srdci – v nádeji, že jeho láska naňho počká -, nedočká sa reakcie, v akú dúfal... Ekrem s Yalçınom (Süleyman Atanısev) sa pustia do supertajného projektu, o ktorom Menekşe (aspoň zatiaľ) nesmie nič vedieť. Zümrüt a Reyhan (Birgül Ulusoy) sa rozhodnú dohodiť Elif (podľa nich) vhodného partnera. A najlepšie už včera - len aby si nezačala s Ekremom... Na rozdiel od všetkých ostatných, Çağlu nevynímajúc, Ozana nečakaná oslava a jej dôvod vôbec nepotešia. Naopak, príšerne ho rozzúria!

Na rozdiel od jej tvrdohlavej najlepšej kamarátky, Zeynep (Sevda Baş) sa úprimne teší z najnovších správ o Ozanovi a jeho rozhodnutia bojovať o Esrinu lásku, hoci ho opakovane rázne odmietla.

Sledujte vo štvrtok, 15. septembra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta - v pondelok, 3. októbra, o 21.25!
Sledujte celé epizody na