Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 35. a 36. epizóda

15. 09 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 35. a 36. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 35. a 36. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Keď sa užialená Esra v slabej chvíli schúli v Ozanovom náručí, hoci len na chvíľočku, zveční ich podplatený čašník!

Çınara (Burak Yörük) razom prejde dobrá nálada, keď zistí, prečo Ozan (İlhan Şen) zvolal správnu radu. No keďže podobnú aktivitu svojho švagra tak akosi očakával, je pripravený. A nielen on. Takže Ozana čaká ďalšie sklamanie... Zümrüt (Günay Karacaoğlu) a Menekşe (Zeynep Kankonde) sa zhodnú, že musia Ekrema (Mehmet Korhan Fırat) a Elif (Ceren Koç) rozdeliť skôr, než bude neskoro. Nesmú im skrátka dovoliť, aby znovu spojili ich rodiny, a to za žiadnu cenu! Iný na jeho mieste by sa možno zmieril s trpkou prehrou, no Ozan je rozhodnutý urobiť všetko, čo bude v jeho silách, ba viac, aby si Esru (Burcu Özberk) opäť získal. A ak to znamená sabotovať Çınarov (Burak Yörük) odlet a odcestovať do Antalye namiesto neho... Tak nech! Elif a Ekrem nie sú včerajší, takže im relatívne rýchlo docvakne, že ich mamy sú proti ich priateľstvu. Či túto skúšku aj ustoja je už ale iná pesnička... Akoby nemali dosť vlastných starostí, Çağla (Melisa Döngel) s Çınarom sa teraz musia strachovať o svoju mamu (Nilgün Türksever), ktorá po jednom zo svojich alkoholových excesov skončí v nemocnici, v kritickom stave. Zeynep (Sevda Baş) síce poteší, keď ju Musa (Mehmet Yılmaz) zasvätí do Ozanovho plánu, no zároveň má nie bezdôvodné obavy, ako asi zareaguje jej tvrdohlavá kamarátka. Çınar zúri, že nielenže všetko stratil skôr, než to vôbec získal, ale že jeho sestra, namiesto toho, aby ho pochopila a podporila... Čoraz viac pripomína nevydarený klon ich vyšinutej matky!

Strelené taktiky, ktorými sa ich mamy pokúsia ich rozoštvať, dopadnú presne opačne, ako Zümrüt a Menekşe zamýšľali. Budú tak musieť vymyslieť nový plán... Aj keď sa naňho stále veľmi hnevá, Ozanovo nečakané prekvapenie zlomenú Esru veľmi dojme. No tiež hlboko raní... A keď sa užialená v slabej chvíli schúli v jeho náručí, hoci len na chvíľočku, zveční ich podplatený čašník! Možno je to náhoda, no možno osud, že Çağle po rokoch opäť skríži cestu muž, ktorý ju kedysi neodpustiteľne ranil a ponížil... Jej bývalý priateľ Mert (Yusuf Akgün). Keď Menekşe zistí, aký výnosný biznis jej dvaja nemožní chlapi rozbehli poza jej chrbát, raz-dva ju prejde hnev. Çınar a Ozan sa znova pobijú. A tentoraz ešte zúrivejšie ako naposledy.

Po návrate domov už Ozan viac nechce zotrvávať v nikam nevedúcom predstieranom vzťahu s Çağlou. Nepovažuje to skrátka za férové ani k jednému z nich...

Sledujte v piatok, 16. septembra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta - v pondelok, 3. októbra, o 21.25!
Sledujte celé epizody na