Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 37. a 38. epizóda

16. 09 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 37. a 38. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 37. a 38. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Je smutné, že neopätovaná láska a posadnutosť zmenili nežnú a milú, aj keď trochu labilnú Çağlu na krutú a sadistickú mrchu!

Zümrüt (Günay Karacaoğlu) raz-dva zabudne, prečo vlastne ako zmyslov zbavená uháňala za Menekşe (Zeynep Kankonde), keď na ruke svojej bývalej švagrinej zbadá dva novučičké zlaté náramky. Ak nič iné, na peniaze a všetko s nimi súvisiace má totiž nos! Na rozdiel od Ozana (İlhan Şen), ktorý si už v duchu nerozumne stavia vzdušné zámky, Musa (Mehmet Yılmaz) si nemyslí, že sa jeho najlepší priateľ dočká vytúženého šťastia po boku milovanej Esry (Burcu Özberk) tak skoro, ako dúfa, ani že sa s ním Çağla (Melisa Döngel) rozvedie tak rýchlo a bezproblémovo, ako sľúbila. A nanešťastie sa nemýli. Aj keď sa to ešte pred malou chvíľkou zdalo nemožné, malý zázrak sa napokon predsa len stane – kajúcnemu Ozanovi sa podarí Esru obmäkčiť, dá im dvom ešte jednu šancu. Poslednú... Napätie medzi Çınarom (Burak Yörük) a Ozanom sa nebezpečne stupňuje. Rozhádaní švagrovia sú na nože v súkromí i v práci – a je nepochybne už len otázkou času, kedy (pre dobro firmy i svoje vlastné) si jeden z nich bude musieť zbaliť kufre! Mert (Yusuf Akgün) zjavne nemá v pláne tak skoro opäť zmiznúť z Çağlinho života... Hande (Nilgün Türksever) si môže gratulovať - Arif (Murat Karasu) je rozhodnutý dať jej čokoľvek si zapýta, len aby opäť zmizla z jeho života a životov ich detí! Çağla, rozhodnutá získať, čo chce, hoc aj cez mŕtvoly, vytiahne proti nenávidenej sokyni zbrane najväčšieho kalibru – nechutnými vyhrážkami a sprostým vydieraním pritlačí na Esru, aby ju donútila vzdať sa Ozana! Elif (Ceren Koç) už má dosť chodenia okolo horúcej koše, a keďže Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) sa nie a nie rozhýbať, trochu ho postrčí správnym smerom. Aby Ozan uveril, že už nemajú žiadnu šancu, nešťastná Esra všetko staví na jednu kartu. Na Çınara...

Po rozhovore s matkou je Çınar vnútorne ešte viac rozorvaný ako predtým. Je sklamaný, zhrozený a znechutený... Nielen Ertenovcom, ale i Reyhan (Birgül Ulusoy) rýchlo docvakne, komu vďačia za nešťastie, ktoré ich postihlo. Po tom, čo urobila, čo nechcela, no musela, Esra nedokáže prestať plakať. Má zlomené srdce a je na konci so silami... Çağla „náhodou“ vyjde z kúpeľne iba v uteráku a dosť priehľadne sa pokúsi zviesť manžela, no nepochodí. Zeynep (Sevda Baş) a Musa sú v šoku, keď im ich najlepší priatelia povedia, že je medzi nimi definitívny koniec. Ani jednému z nich to skrátka nedáva zmysel. Je smutné, že neopätovaná láska a posadnutosť zmenili nežnú a milú, aj keď trochu labilnú Çağlu na krutú a sadistickú mrchu!

Ak to takto pôjde ďalej, Elif a Ekrem sa asi nikdy nepobozkajú. Tentoraz im to prekazia fúrie Zümrüt a Menekşe... Aby zabránila rozvodu, čoraz vyšinutejšia Çağla so širokým úsmevom na tvári chladnokrvne zneužije bratove city.

Sledujte v pondelok, 19. septembra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta - v pondelok, 3. októbra, o 21.25!
Sledujte celé epizody na