Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 39. a 40. epizóda

19. 09 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 39. a 40. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 39. a 40. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Keď sa jej Esra konečne zdôverí, šokovaná Zeynep jej poradí nevzdať sa za žiadnu cenu. No nanešťastie, je tu ešte fúria Çağla...!

Hoci ani jemu samému nie je dvakrát do spevu, Ekremovi (Mehmet Korhan Fırat) neujde, že jeho sestra (Burcu Özberk) je veľmi, veľmi smutná. No utešiť ju, žiaľ, nedokáže... Çınar (Burak Yörük) sa rozhodne zariskovať a povedať Esre o svojich citoch ešte dnes večer. Çağla (Melisa Döngel) hanebne zneužíva dohodu, ktorú uzavreli s Ozanom (İlhan Şen) – v naivnej nádeji, že sa jej sústavným odďaľovaním rozvodu podarí mu napokon predsa len zabrániť... Na rozdiel od Ozana, ktorému pohľad na Esru po Çınarovom boku láme srdce, Çağla to s nadšením - sčasti hraným, sčasti skutočným – riadne preháňa. Nepoučiteľná Zümrüt (Günay Karacaoğlu) znova začne úplne nezmyselne provokovať Menekşe (Zeynep Kankonde). Možno z dlhej chvíle, no možno len skrátka nevie dať inak najavo, keď jej na niekom záleží... Çağlu raz-dva prejde dobrá nálada, keď sa Ozan počas slávnostného príhovoru ku kolegom a spolupracovníkom poďakuje „tým, ktorí v ťažkých chvíľach stáli pri ňom“. Vôbec totiž nepochybuje o tom, že jej manžel tieto slová adresuje svojej exmanželke. A keď to vzápätí, zaslepená chorou žiarlivosťou, preženie s alkoholom, netrvá dlho a spôsobí škandál, na ktorý nik z prítomných tak skoro nezabudne. Mimochodom, rovnako ako na improvizované vystúpenie Esry a Çınara, ktorí pôsobia ako dokonale zohraná dvojica, vo všetkých ohľadoch... Kým sa nešťastný Ozan márne snaží rozdýchať, čo vidí – alebo skôr, čo si myslí, že vidí -, Çınar vyzná Esre lásku. Dopadne to však inak, ako sa nádejal. Zümrüt a Menekşe, ktoré na svoje deti striehnu ako supy, prekazia Ekremovi a Elif (Ceren Koç) ďalšiu romantickú chvíľku.

Keď už to vyzerá, že Menekşe, Yalçınovi (Süleyman Atanısev) a Ekremovi opäť raz vypomstí ich povrchnosť a zlý odhad, na scéne sa objaví Zümrüt a... Neplánovane (a takpovediac tiež proti svojej vôli) ich zachráni! Esru veľmi trápi, že Çınara, ktorého si veľmi váži a ktorého priateľstvo rozhodne nechce stratiť, neúmyselne ranila. Çağla požiada svoju právničku, aby rozvodové konanie pod rôznymi zámienkami zdržiavala a odďaľovala tak dlho, ako to len bude možné. Musu (Mehmet Yılmaz) neprehliadnuteľne zaskočí, keď náhodou začuje niečo, čo nemal počuť... Keď sa jej Esra konečne zdôverí, šokovaná Zeynep (Sevda Baş) jej poradí nevzdať sa za žiadnu cenu. No nanešťastie, je tu ešte fúria Çağla...! A tak keď sa krajne znepokojený Ozan, ktorý ju už hodnú chvíľu márne hľadá po celom meste, napokon vyberie i do domu, ktorý si s Esrou kedysi vysnívali, naskytne sa mu desivý pohľad...

Po telefonáte bývalého zaťa sa už i tak na smrť vystrašeným Ertenovcom zrúti svet, rovnako ako otrasenej Çağle. Hoci každému z iného dôvodu, pochopiteľne.

Sledujte v utorok, 20. septembra, o 21.30!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta - v pondelok, 3. októbra, o 21.25!
Sledujte celé epizody na