Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 43. a 44. epizóda

21. 09 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 43. a 44. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 43. a 44. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Keď ho Esra nečakane pobozká, Çınarovu radosť rýchlo vystrieda trpká pachuť v ústach, keď pochopí, prečo to urobila...

Keď Esra (Burcu Özberk) uvidí Ozana (İlhan Şen) v objatí so sporo odetou Çağlou (Melisa Döngel) s veľavýznamným úsmevom, pochopí, že prehrala... Je taká vykoľajená, že cestou domov temer vletí pod auto! Ozan si po včerajšom zapíjaní žiaľu vôbec nič nepamätá, a tak nemá žiaden dôvod spochybňovať, čo jeho manželka tvrdí. Keď sa Esra ako-tak spamätá z boľavého ranného precitnutia, urobí vážne životné rozhodnutie... Zájde za Çınarom (Burak Yörük) a povie mu, že chce byť s ním! Elif (Ceren Koç) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) zohrajú pred svojimi mamami hádku, aby im Zümrüt (Günay Karacaoğlu) a Menekşe (Zeynep Kankonde), že je medzi nimi koniec a konečne ich prestali prenasledovať ako zmyslov zbavené. Nanešťastie sa však do tej fingovanej škriepky vložia až príliš – a jeden druhého príšerne dourážajú! Musa (Mehmet Yılmaz) smutne sleduje, ako chladne, ba až nepriateľsky Ozan s Esrou spolu komunikujú... Zasadnutie predstavenstva, ktoré zvolal Çınar, síce vôbec nedopadne tak, ako dúfal, no dnes mu dobrú náladu očividne nikto a nič nemôže pokaziť. Vlastne, keď Esra súhlasí, aby sa šli večer spolu kamsi zabaviť, je ešte šťastnejší a spokojnejší ako kedykoľvek predtým! Osamelá Zümrüt sa spriatelí s malým štupľom, ktorý sa aj s rodičmi len nedávno prisťahoval do štvrte. Çağla najprv spokojne oznámi svojej právničke, že žiaden rozvod sa konať nebude, a potom neodolá a svojím „šťastím“ znovu kruto potýra bratovu novú priateľku. Len tak, aby nevyšla z cviku... Ekrem zneistie, keď sa zoznámi s Elifiným najlepším kamarátom Kayom. Zeynep (Sevda Baş) si myslí, že Esra sa unáhlila, keď sa dala dokopy s Çınarom, hoci jej a Ozanov príbeh ešte nie je definitívne uzavretý.

Človek nemusí byť jasnovidec, aby pochopil, že z Ekrema a Kayu priatelia nikdy nebudú - a, žiaľ, ani to, že Elif a Ekrema ešte stále viac rozdeľuje ako spája... Aj keď je dnes večer Esra s Çınarom a Ozan zase s Çağlou, pri tónoch ich piesne od seba nedokážu odtrhnúť zrak! Keď ho Esra nečakane pobozká, Çınarovu radosť rýchlo vystrieda trpká pachuť v ústach, keď pochopí, prečo to urobila... Çağlu rozladí, keď si uvedomí, že bez ohľadu na to, ako veľmi sa snaží, jej manžel má ešte stále plnú hlavu svojej ex. Urobila by čokoľvek, aby ju z jeho srdca nadobro vytrhla... A aj to urobí! Navyše do svojho nechutného plánu na zdiskreditovanie nenávidenej Esry zapojí pár ľudí, vrátane karieristky Gaye (Gözde Duru). Vďaka Zümrüt sa Ertenovci prakticky cez noc opäť ocitnú na pokraji krachu!

Aj keď Çağla má oči len pre manžela, aj keď ten o ňu vôbec nestojí, jej expriateľ Mert (Yusuf Akgün) je zjavne rozhodnutý nevzdať sa jej za žiadnu cenu - aj keby ju mal len utešovať zakaždým, keď ju Ozan odmietne...

Sledujte vo štvrtok, 22. septembra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta - v pondelok, 26. septembra, o 21.30!
Sledujte celé epizody na