Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 45. a 46. epizóda

22. 09 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 45. a 46. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 45. a 46. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Už je tma, keď Esra s Ozanom uviaznu kdesi uprostred ničoho – s defektom, bez náhradnej pneumatiky a... Bez signálu!

Esra (Burcu Özberk) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) sa po dlhom čase porozprávajú o všetkom, čo ich trápi – počnúc dlhom, ktorý budú skôr či neskôr musieť Ozanovi (İlhan Şen) splatiť a Elif (Ceren Koç), tak trochu podľa očakávania, končiac... Çağla (Melisa Döngel) spanikári, keď uvidí manžela pri svojom laptope. Ak by v ňom totiž našiel, raz-dva by odhalil jej úlohu v obrovskom škandále, ktorý už onedlho obráti životy všetkých vo firme hore nohami! Zümrüt (Günay Karacaoğlu) sa v slabej chvíli zdôverí dcére, že je zo svojej novej nevesty poriadne sklamaná. Keď s krátko pred dôležitou poradou Esra a Ozan znova príšerne pohádajú, po jeho nečakane prudkej reakcii si Esra zrazu uvedomí, čo asi spustilo. Elif a Ekrem sa jeden druhému ospravedlnia, vyznajú si lásku a dokonca sa konečne aj pobozkajú! A tentoraz im to, akýmsi zázrakom, neprekazí ani jedna z ich matiek...! Keď firmu tvrdo zasiahne škandál nepredstaviteľných rozmerov a Çağla s neskrývaným potešením obviní Esru, že ho zavinila práve ona – a svoje polienko do pomyselného ohňa prihodí i Gaye (Gözde Duru) -, jediný, kto sa jej pred všetkými zastane a dokonca sa jej spontánne vysloveným klamstvom rozhodne kryť chrbát, je Ozan. Çınara (Burak Yörük) mrzí, že sa o inkriminovanom stretnutí svojej priateľky s konkurenciou dozvedel so všetkými ostatnými, a nie priamo od nej – no ešte viac to, že ju nepodržal, keď to potrebovala... Zümrüt a Menekşe (Zeynep Kankonde) temer raní mŕtvica, keď im Elif s Ekremom oznámia, že sa chcú vziať.

Pri hľadaní súrodencov, po ktorých zrazu akoby sa zem zľahla, Esra a Ozan raz-dva zabudnú na všetky nedorozumenia, hádky a spory. Teda, aspoň na chvíľku... Çınar je v šoku, keď zistí, kto tak nerozumne, a navyše úmyselne, zničil dobrú povesť ich firmy. Už je tma, keď Esra s Ozanom uviaznu kdesi uprostred ničoho – s defektom, bez náhradnej pneumatiky a... Bez signálu! Škoda, že ani jednej z bývalých, večne rozvadených svatiek nenapadne zavolať Zeynep (Sevda Baş)... Çağla zo strachu, že Çınar povie Esre a Ozanovi pravdu a ona tak manžela definitívne stratí, dostane hysterický záchvat. Kontrolu však stratí nielen nad svojimi emóciami, ale i nad vozidlom!

Skôr či neskôr, pravda napokon vždy vyjde najavo - tak ako tá o Esriných dôvodoch predstierania, že jej na Ozanovi nezáleží. Lenže, nanešťastie, keď sa to konečne stane, je pre doráňané a zlomené srdcia už zvyčajne príliš neskoro...

Sledujte v piatok, 23. septembra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta - v pondelok, 3. októbra, o 21.25!
Sledujte celé epizody na