Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 47. a 48. epizóda

23. 09 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 47. a 48. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 47. a 48. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Çağla intenzívne zapíjajúca žiaľ v slabej chvíli vyzradí Mertovi, že s manželom nikdy nespala – že ju Ozan odmietol, aj keď bol opitý...!

Kým Elif (Ceren Koç) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) si svoj útek-neútek celkom užívajú. No len do chvíle, keď Eka hlad vyženie na nákupy a stretne, ehm... Asi úplne všetkých zo susedstva – vrátane potenciálnej svokry Zümrüt (Günay Karacaoğlu)! Ťažko povedať, čo asi Ozan (İlhan Şen) sleduje predstieraním, že nevie, čo Çağla (Melisa Döngel) urobila – a čo si myslí, že urobila. Po tom, čo ho prakticky prinútila nikomu nevyzradiť jej špinavé tajomstvo, už Çınar (Burak Yörük) so sestrou nechce nič mať. Zümrüt, Menekşe (Zeynep Kankonde) a Yalçına (Süleyman Atanısev) rýchlo prejde smiech, keď pochopia, že Elif s Ekremom sa nerozídu, ani keď sa od jedu rozlejú na kolomaž! Esru (Burcu Özberk) veľmi raní, keď opäť uvidí Çağlu s Ozanom spolu. Vyzerajú totiž naozaj... Zamilovane. Çağla sa rozhodne zbaviť neodbytného expriateľa Merta (Yusuf Akgün) osvedčeným spôsobom – peniazmi! Esra s Ozanom sa, nezávisle od seba, rozhodnú svojich zaláskovaných súrodencov podporiť a pomôcť im vziať sa. Çağlu po návrate domov z romantickej večere čaká kruté precitnutie do reality, ktoré odštartuje párom zbalených kufrov v predizbe a nekonečných pohŕdaním v manželových očiach.

Pána Arifa (Murat Karasu) tak veľmi nahnevá a urazí, že sa Ozan chce rozviesť s jeho dcérou, a to čo najskôr, že keď jeho spoločník a zať neustúpi ani jeho nátlaku, rozhodne sa ho zničiť! Aj keď jej srdce zúfalo túži byť s Ozanom, Esra ho nemá v úmysle počúvnuť. Práve naopak, chce zostať s Çınarom a aspoň sa pokúsiť byť šťastná. Keď sa jej mama pokúsi nenápadne vykradnúť z domu, aby sabotovala nechcené pytačky, Elif definitívne dôjde trpezlivosť a... Prakticky jej udelí domáce väzenie. A ktovie, možno i vďaka tomu sa nakoniec stane malý zázrak! Çağla intenzívne zapíjajúca žiaľ v slabej chvíli vyzradí Mertovi, že s manželom nikdy nespala – že ju Ozan odmietol, aj keď bol opitý...!

Esra s Ozanom sa pre pokoj v duši a dobro svojich rodín dohodnú, že budú opäť priateľmi, tak ako v detstve. Iba priateľmi. Musovo (Mehmet Yılmaz) spontánne gesto Ozana, ktorému sa práve zrúti svet, veľmi dojme...

Sledujte v pondelok, 26. septembra, o 21.30!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta: FINÁLE - v pondelok, 7. novembra, o 21.35!
Sledujte celé epizody na