Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 49. a 50. epizóda

26. 09 2022 23:15 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 49. a 50. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 49. a 50. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Esra a Ozan sa neplánovane stretnú na svadbe Meltem a Yusufa, ktorým pred časom dopomohli k spoločnému šťastiu...

Keď pred pár rokmi Ozan (İlhan Şen) s Musom (Mehmet Yılmaz) rozbiehali spoločnosť doslova z ničoho a v síce impozantných, no ľudoprázdnych priestoroch, ani jednému v nich v ten pamätný deň nenapadlo, že spolu takisto, bok po boku, budú z firmy i odchádzať... Hoci má Esra (Burcu Özberk) na Çınara (Burak Yörük) ťažké srdce, pretože cíti v kostiach, že vyhadzov jej exmanžela z práce má ďaleko-preďaleko od oficiálnej verzie, zároveň nechce, aby do ich ešte stále veľmi čerstvého vzťahu zasahovala ich práca, a tak súhlasí, že s ním pôjde na večeru, aj keď vôbec nemá chuť. Elif (Ceren Koç) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) už sú síce oficiálne zasnúbení, no Zümrüt (Günay Karacaoğlu) má očividne v pláne ich držať i naďalej čo najďalej od seba asi tak, ehm... Navždy! Çağla (Melisa Döngel) márne pľuje oheň a síru na nenávidenú sokyňu, márne sa snaží prekrútiť realitu a prefarbiť minulosť naružovo, podľa svojich predstáv... Esra už na jej trápnu hru nemieni pristúpiť. Práve naopak, na plné ústa povie to, čo si iní netrúfajú – a čo už tá vyšinutá manipulátorka dávno potrebovala počuť! Aby Ekrem mohol svojej láske dopriať všetok luxus, ktorý si pre ňu jej neznesiteľná mama zmyslí, vymyslí nový spôsob, ako si privyrobiť. Ako na potvoru, Elif jeho tajomstvo odhalí hneď v prvý večer – s prekvapivou dohrou... Esru nepríjemne zaskočí, keď sa večera s Çınarom nepríjemne skomplikuje. Najprv zásluhou jeho kamarátov, s ktorými si, pri najlepšej vôli, nemá čo povedať, neskôr zase bulvárnych reportérov, ktorí si ju a jej nového, prominentného priateľa vystriehnu pred reštauráciou...! Keď sa ani nie 24 hodín od zverejnenia správy o Ozanovom odchode zo spoločnosti akcie firmy hlboko prepadnú a jej budúcnosť je viac než neistá, Çınarovi prasknú nervy a zúrivý ako besný pes sa vyberie za švagrom, ktorého viní azda aj z toho, že noc strieda deň či jar zimu!

Ťažko povedať, kedy asi Zümrüt zamdlela, ani ako veľmi si pri páde udrela hlavu, no keď sa ju Elif a Ertenovcom konečne podarí ju prebrať, je ako vymenená...Pre svojho krásneho zaťa – Eka - a najlepších priateľov - Menekşe (Zeynep Kankonde) a Yalçına (Süleyman Atanısev) - by sa i rozdala! Dokonca aj pre Esru má len samé milé slová, čím svoju bývalú nevestu úprimne desí... Çağla sa vytrvalo odmieta zmieriť s faktom, že prehrala. Stále skrátka verí, že Ozan sa napokon vráti nielen do firmy, ale i k nej! No keď za ním opäť zájde s tým, že nechce rozvod, ale druhú šancu, dočká sa len ďalšieho chladného odmietnutia. Esra a Ozan sa neplánovane stretnú na svadbe Meltem a Yusufa (Sefa Şenel), ktorým pred časom dopomohli k spoločnému šťastiu...

Keď príšerne opitá Çağla, navyše pod vplyvom liekov, spôsobí nehodu a skončí v nemocnici, pán Arif (Murat Karasu), ktorý stále tvrdohlavo zatvára oči pred pravdou, prisahá, že zničí Ozana i všetko, na čom mu záleží!

Sledujte v utorok, 27. septembra, o 21.30!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta: FINÁLE - v pondelok, 7. novembra, o 21.35!
Sledujte celé epizody na