Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 53. a 54. epizóda

28. 09 2022 23:15 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 53. a 54. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 53. a 54. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Ekrem prekvapí Elif romantickou večerou pri sviečkach. Ako sa asi dalo očakávať, dopadne to totálnou katastrofou!

Na rozdiel od Zeynep (Sevda Baş), ktorá je presvedčená, že dnes sa Esrino (Burcu Özberk) trápenie konečne skončí a jej najlepšia kamarátka tak bude môcť byť opäť šťastná po Ozanovom (İlhan Şen) boku, je Esra zatiaľ zdržanlivá. Akoby sa bála tešiť sa, akoby podvedome čakala, že jej osud uštedrí ďalšiu tvrdú ranu pod pás. Žiaľ, nemýli sa. Keď sa totiž Ozan po pojednávaní objaví na ich starom mieste v prístave, stačí jej jediný pohľad na jeho smutnú tvár, ktorá akoby za tých pár hodín odlúčenia zostarla o pár rokov... A pochopí, že prehrala. Že obaja prehrali. Ukáže sa totiž, že existuje vážny dôvod, pre ktorý sa Ozan s Çağlou (Melisa Döngel) nerozviedol a ani nerozvedie. Çağla je totiž tehotná! Merta (Yusuf Akgün) razom prejde dobrá nálada, keď sa dozvie, že jeho bývalá je stále vydatá. Takto to predsa nemalo byť...! Keďže v tejto situácii nešťastná Esra nedokáže Ozanovi povedať pravdu, jediný človek, ktorý zatiaľ pozná jej tajomstvo, je Zeynep. A nezmení sa to, ani keď ju Ozan požiada, aby to s nimi ešte nevzdávala... Musa (Mehmet Yılmaz) sa po zrelej úvahe (a po porade so Zeynep) rozhodne povedať najlepšiemu priateľovi, čo má už dlhšie na srdci. Zümrüt (Günay Karacaoğlu) a Menekşe (Zeynep Kankonde) sa veľmi intenzívne (a, samozrejme, svojsky) pripravujú na účinkovanie v televíznej reklame. Keď sa Çağla znova začne trápne vŕšiť na Esre, prekročí aj poslednú hranicu a nenávidenú sokyňu kruto raní na tom najcitlivejšom mieste. Keď sa doňho Çınar (Burak Yörük) opäť zúrivo pustí, tentoraz kvôli Çağle, má Ozan čo robiť, aby mu nešplechol do tváre pravdu o jeho podarenej sestričke...!

Esra sa pri nešikovnom sledovaní Çağly preráta, takže tá potvora ju zbadá skôr, než sa zvíta s Mertom. Netrvá dlho a pre večné škriepky medzi Zümrüt a Menekşe to frustrovaný režisér reklamného spotu definitívne vzdá! Çağla spanikári, keď jej Ozan dohodne vyšetrenie u lekára, ktorého sám vybral, a to ešte dnes. Aké prekvapenie, že sa z neho vykrúti! Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) prekvapí Elif (Ceren Koç) romantickou večerou pri sviečkach. Ako sa asi dalo očakávať, dopadne to totálnou katastrofou!

Keď si počas nadčasovania kvôli spoločnému projektu Ozan všimne, že Esra vyzerá unavene a má dokonca zvýšenú teplotu, jeho láska márne protestuje - vezme ju k sebe domov, aby sa o ňu mohol postarať.

Sledujte vo štvrtok, 29. septembra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta: FINÁLE - v pondelok, 7. novembra, o 21.35!
Sledujte celé epizody na