Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 55. a 56. epizóda

29. 09 2022 23:30 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 55. a 56. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 55. a 56. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Ťažko povedať, čo tým Ozan asi sleduje, keď Çağlu opäť nasťahuje do svojho bytu a začne sa k nej správať až prekvapivo milo...?

Keď jej Ozan (İlhan Şen) navrhne, aby uňho prespala – samozrejme, vo všetkej počestnosti -, Esra (Burcu Özberk) mu urobí scénu, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani rodená Talianka! Kým Zümrüt (Günay Karacaoğlu) len ťažko skrýva rozladenie z núteného spolunažívania s Ertenovcami (presnejšie, vôbec ho neskrýva), Menekşe (Zeynep Kankonde), Yalçın (Süleyman Atanısev) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) sa vďaka Elif (Ceren Koç) ako hostia Korfalıovcov cítia naozaj skvele. Ozanovi neujde, že Çınara (Burak Yörük) otázka o pánu Arifovi (Murat Karasu) s jeho zdravotnom stave zaskočila. O tom, čo mu včera narozprávala Çağla (Melisa Döngel), jej brat zjavne nemá ani najmenšie tušenie. Po tom, čo už vie o jej tehotenstve sa Mert (Yusuf Akgün) zo života svojej bývalej rozhodne len tak nevyparí. A už sa nedá nijakým spôsobom odbiť! Keď sa Çınarovi napokon podarí vytiahnuť zo sestry, čo pred ním tají, je šokovaný a zhnusený. Vôbec nevie, čo má robiť... Esra sa znova prilepí na Çağlu, ktorá sa kamsi vyparí z práce. Tentoraz si dá väčší pozor – a na vlastné oči tak uvidí jej tajnú, veľmi emotívnu schôdzku s Mertom. No uvidí ešte niečo, čo ju nenechá chladnou... Çağlu v bolestiach! Nech už jej ublížila akokoľvek, nedokáže jej to oplatiť rovnakou mincou, a tak sa tej potvory ujme a urýchlene ju odvezie do nemocnice. Po návrate domov a pri pohľade na jeho polorozpadnuté dočasné zariadenie, ktoré za päť prstov a šiestu dlaň narýchlo zohnal Ekrem, je Menekşe na pokraji zrútenia. Çınar sa práve chystá povedať švagrovi pravdu, keď Ozanovi zazvoní telefón... Elif dostane neuveriteľnú správu, ktorá by jej mohla zmeniť celý život. Teda, nielen jej!

Çınarovi sa z toho, ako chrapúnsky sa Çağla zachovala k Ozanovi, len aby si ho udržala, chce vracať. Nechce mať s tým svinstvom nič spoločné, chce urobiť správnu vec. Lenže jeho sestra použije naozaj silný argument, aby ho prinútila zamyslieť sa a prehodnotiť svoj názor... Jeho lásku k Esre. Aj keď sa to spočiatku zdá prakticky nemožné, Menekşe Yalçınovi a Ekremovi dovolí pátrať po tajomnom poklade, ktorým sú obaja takí posadnutí. A nielen to, dokonca sa k nim pridá! Ťažko povedať, čo tým Ozan asi sleduje, keď Çağlu opäť nasťahuje do svojho bytu a začne sa k nej správať až prekvapivo milo...? Mert po rozhovore s ich spoločnou priateľkou, právničkou Ebru, napokon zistí, že mu Çağla opäť klamala. Pochopiteľne, vôbec nie je nadšený.

Jediný, koho Ozan zasvätí do svojich plánov, je Musa (Mehmet Yılmaz) – a aj to len preto, aby jeho spravodlivo rozhnevaný kamarát neurobil chybu, na ktorú by mohli obaja škaredo doplatiť. Rovnako ako Esra...

Sledujte v piatok, 30. septembra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta: FINÁLE - v pondelok, 7. novembra, o 21.35!
Sledujte celé epizody na