Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 57. a 58. epizóda

30. 09 2022 23:25 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 57. a 58. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 57. a 58. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Vďaka Musovi sa Esra s Ozanom dozvedia, koho identitu pred nimi Çağla tají. A nebyť Çınara... Zoznámili by sa s ním osobne!

Ozan (İlhan Şen) sa musí neuveriteľne premáhať, aby Çağle (Melisa Döngel) priam v sekundovom takte nadšene odrapkávajúcej, čo všetko musia bábätku kúpiť a ako zariadiť ich nový dom, nepovedal niečo hlúpe a neprezradil sa. A hoci sa zdá, že ju tak skoro nič nezastaví, keď do ich auta zrazu ktosi zozadu narazí, našťastie len zľahka, raz-dva jej zamrzne úsmev na tvári! Pretože toho naoko kajúcneho previnilca veľmi dobre pozná... Je to totiž Mert (Yusuf Akgün)! Yalçın (Süleyman Atanısev) a Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) vďaka Zümrüt (Günay Karacaoğlu) konečne nájdu miesto, kde by mal byť zakopaný onen tajomný poklad. Ak všetko dobre pôjde, už večer z nich budú boháči! Ibaže... Keď ide o zlato, Zümrüt nepozná brata. Çınar (Burak Yörük) dúfa, že sa mu opäť podarí získať si Esru (Burcu Özberk), a tak jej počas spoločnej polopracovnej-polosúkromnej večere ešte zahorúca povie o novinkách v živote jeho sestry a švagra – v naivnej nádeji, že jeho láska konečne zabudne na svojho exmanžela. Keď Ertenovci a Korfalıovci pod rúškom noci vykopú poklad, pre rozhádané harpye Zümrüt a Menekşe (Zeynep Kankonde) sa všetko nečakane skomplikuje. No oveľa ťažšie, než sklamanie z tohto fiaska, Erkem nesie, keď mu jeho potenciálna svatka jedovito vykričí, čo svätosväte sľúbila udržať v tajnosti... Že Elif (Ceren Koç) prijali na prestížnu univerzitu vo Viedni a získala dokonca plné štipendium! Ozan predstiera, že musí súrne odcestovať do Antalye, aby mala Çağla falošný pocit bezpečia a urobila chybu. Ekrem nechce stáť v ceste splneniu Elifinho sna, a tak s ťažkým srdcom urobí, čo urobiť musí... Zruší ch zasnúbenie a dá jej slobodu. Ďalšia, tentoraz spoločná sledovačka Ozana a Esry vôbec nedopadne podľa ich predstáv, tentoraz Çınarovou zásluhou.

Zümrüt a Menekşe sa síce len zriedkakedy na niečom zhodnú, no dnes je jeden z tých pamätných dní – nezávisle od seba sa jedna i druhá zhodnú, že Ekrem urobil správnu vec. Vďaka Musovi (Mehmet Yılmaz) sa Esra s Ozanom dozvedia, koho identitu pred nimi Çağla zubami-nechtami tají. A nebyť Çınara... Zoznámili by sa s ním osobne! Elif je rozhodnutá bojovať o svoje šťastie a nevzdať sa Ekrema za žiadnu cenu. Pán Arif (Murat Karasu) zatiaľ stále ani len netuší, ako kruto a nemilosrdne jeho podarené detí manipulujú osudmi všetkých naokolo, aby dosiahli, čo chcú! Vidina zisku zaujímavej finančnej odmeny a tiež zlatej čestnej plakety v prípade výhry v práve prebiehajúcej súťaži o najkrajšiu ulicu zmení v mnohých ohľadoch už i tak dosť náročnú Zümrüt na hotovú „poriadko-zillu“!

Ani ďalší spoločný pokus Esry a Ozana dopátrať sa pravdy nedopadne práve najlepšie. Dvojčatá Yılmazové totiž za sebou šikovne a, žiaľ, aj expresne rýchlo, zametajú všetky stopy. Ekremov plán odplašiť Elif zlyhá na celej čiare...

Sledujte v pondelok, 3. októbra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta: FINÁLE - v pondelok, 7. novembra, o 21.35!
Sledujte celé epizody na