Láska, rozum, pomsta cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Láska, rozum, pomsta: 63. a 64. epizóda

05. 10 2022 23:25 | Alexandra Stahlová
Láska, rozum, pomsta: 63. a 64. epizóda
Láska, rozum, pomsta: 63. a 64. epizóda Foto: Madd Entertainment
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta
Láska, rozum, pomsta

Keď malý Atlas zmizne, Esra s Ozanom zabudnú na spory a spolu horúčkovito prečesávajú miesto za miestom, aby ho našli!

Pán Arif (Murat Karasu) je úprimne zdesený, akí ľudia sa z jeho detí stali. Ako len mohli dopustiť takú neprávosť? Ako mohla Çağla (Melisa Döngel) po celé tie roky Ozana (İlhan Şen) tak hanebne klamať? A ako ju Çınar (Burak Yörük) mohol kryť?! Je rozhodnutý všetko napraviť, a to pri prvej príležitosti... Esra (Burcu Özberk) sa počas rozhovoru so Zeynep (Sevda Baş) takmer prerečie, že Atlas (Emir Güler) je Ozanov syn, a nie Çınarov (Burak Yörük). Nečudo, že sa chce čo najskôr vrátiť do Londýna... Nuž, minimálne v tom sa s totálne vykoľajeným Ozanom vylievajúcim si srdce u Musom (Mehmet Yılmaz) zhodnú - aj on by bol najradšej, keby sa jeho osudová láska vrátila tam, odkiaľ prišla. Pretože kým ju bude mať na očiach, stále mu to bude bolestne pripomínať, čo stratil. Pre oboch je o to ťažšie za týchto okolností spolu opäť pracovať, no nemajú inú možnosť. Firma totiž čelí vážnym obvineniam z podvodu! Menekşe (Zeynep Kankonde) je rozhodnutá urobiť všetko pre to, aby jej dcéra, vnúčik a zať zostali v Turecku. Esra nie je včerajšia, preto rýchlo pochopí, čo je medzi Ozanom a ambicióznou firemnou právničkou Leylou. Hoci sa snaží nedať na sebe nič znať, evidentne jej to nie je úplne ľahostajné... Ekrem (Mehmet Korhan Fırat) konečne naberie odvahu povedať Elif (Ceren Koç) o vyhadzove v práci. Vezme to prekvapivo dobre – a tiež si myslí, že Zümrüt (Günay Karacaoğlu) by sa o tom nemala dozvedieť, pretože inak je ich svadba v ohrození! Pán Arif urobí vážne rozhodnutie a následne si predvolá obe deti, nevestu a zaťa, aby im povedal, čo má na srdci. Çağla si náhodou nepozorovane vypočuje hádku brata a švagrinej a odhalí tak ich úzkostlivo strážené tajomstvo.

Esra je rozhodnutá urobiť všetko možné aj nemožné, aby odhalila, kto stojí za čudnými útokmi na spoločnosť a čo tým dotyčný sleduje. Netrvá dlho a natrafí na zaujímavú stopu... Hysterická Çağla konfrontuje Çınara s tým, čo vie. Má panický strach, že ak brat zostane v Turecku, skôr či neskôr obaja prídu o svoje rodiny! Keď sa s ním Esra pokúsi porozprávať o tom, čo zistila, Ozan sa správa neodpustiteľne hrubo a arogantne. Nuž, ako sa do hory volá... Yalçın (Süleyman Atanısev) sa náhodou dozvie, čo by radšej nevedel - a, nanešťastie, nielen on, ale i jeho vnúčik... Keď nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hore - ak treba, aj okľukou! A tak keď Esra nepochodí u Ozana, všetko, čo zistila, prezradí Musovi, ktorý sa už postará, aby sa informácie dostali k správnym ušiam. Všetko o tajomnom mužovi menom Ayaz Karakoç (Anıl Altan)... Keď malý Atlas zmizne Esra s Ozanom zabudnú na spory a spolu horúčkovito prečesávajú miesto za miestom, aby ho našli!

Chorou žiarlivosťou zaslepený Çınar zareaguje ako úplný hlupák, keď znovu uvidí švagra. Stačí jediné šalamúnske rozhodnutie a Ozan vezme svojej teatrálnej mame všetok vietor z plachát...

Sledujte vo štvrtok, 6. októbra, o 21.25!

 

Upútavka

 
Láska, rozum, pomsta: FINÁLE - v pondelok, 7. novembra, o 21.35!
Sledujte celé epizody na